Svete maše v tednu od 10. do 16.5.

torek 11.05. ob 08:00 h

četrtek 13.05. ob 08:00 h

nedelja 16.05. ob 09:30 h

 

OSTALA OZNANILA:

  • Z novim odlokom vlade je določeno, da je lahko v zaprtih prostorih ena oseba ali ena skupina oseb iz istega gospodinjstva na 10 m2. S tem prijavljanje na sodelovanje pri svetih mašah ni več potrebno. Sedite lahko v klopeh, na mestih, ki so označeni z belim listkom, in od drugih ohranjate razdaljo 1,5 m. Če vas je iz istega gospodinjstva več, lahko sedite skupaj brez ohranjanja razdalje. Še vedno pa je potrebno nositi zaščitno masko in si razkužiti roke ob vhodu in izhodu.
  • Na praznik Gospodovega vnebohoda, v četrtek, 13.5. bo sveta maša ob 8. uri.
  • Režim svetih maš ostaja enak, v Solčavi so svete maše ob torkih in četrtkih ob 8. uri, sobotna večerna maša je ukinjena, ob nedeljah pa maša ostaja ob 9:30 uri

Valjeni na spletno stran župnije Luče: zupnija-luce.si.

Tam najdete ostala obvestila pomembna za župnije Solčava in Luče in Šmarnice 2021.